Kurumsal

1996 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan PLT Life Tekstil, faaliyetlerine bay, bayan ve çocuk giyim imalatı ile başlamış, ilerleyen yıllar içerisinde çocuk ve genç giyim üretiminde uzmanlaşarak sektöründe bölgenin lideri olmayı başarmıştır.

Üretime 50 m2’lik atölyede başlayan PLT Life günümüzde kurumsal-rekabetçi yapısı ve ulusal-uluslararası ölçekte yürüttüğü projeler ile hızla büyüyerek 4.500 m2’lik modern fabrikasına kavuşmuştur. Yenilikçi bakış açısı ile büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinen PLT Life modern fabrikasında 1.600.000 adet/yıl kapasite ile güncel dünya trendlerine uygun 0-16 yaş kız ve erkek çocuk giyimi üretmektedir. Sahip olduğu ileri üretim teknolojileri ve inovatif süreçleri sayesinde yüksek kaliteli ürünleri düşük maliyetlerle üreten PLT Life, taleplere en hızlı şekilde cevap verebilmektedir.

Müşteri odaklı anlayışı ile değişen trendleri ve talepleri yakından takip eden PLT Life, mağaza zincirleri ile sürekli büyüme vizyonu, yenilikçi projeleri ve dinamik kadrosu ile yurtdışı piyasalarında da adından söz ettirmeyi başarmıştır.